Warning: strpos() [function.strpos]: needle is not a string or an integer in /home/ci5.cz/ci5.cz/klub/index.php on line 31
Klub CI5
Česko-Americký klub 
Neděle, březen 4, 2007, 09:56 PM
Vážení přátelé klubu CI-5,

dovolte nám prosím, abychom Vás v dokonalé úctě informovali o skutečnosti ,kterou je zahájení činnosti přípravného výboru, pro ustanovení a činnost nového sesterského sdružení klubu CI-5 s pracovním názvem Česko-Americký klub.
Tato společenská aktivita vzniká naprosto přirozeně, z vůle části členské základny klubu CI-5 s cílem sdružovat se na základě podvědomí společenských vazeb a hodnot lidí, bez ohledu na jejich společenské postavení, majetek, barvu pleti, či náboženství. Hlavním cílem činnosti bude setkávání.
Jsme si vědomi antiamerických nálad, ať už uměle podporovaných, či neopodstatněných. Nevytváříme proto, ani pro americký, ani pro český klub. Naší základní hodnotou je základní lidská potřeba. Tou je svoboda, ve všech možných a společensky únosných rovinách. Svoboda není jen konzervativní hodnotou, ale i řešením a to velmi moderním a perspektivním. To je první společná a základní česko americká spojnice, mimo historických, kulturních a mnohdy i rodinných vzájemných vazeb. Mnoho našich přátel žije v USA, emigrace po 1948 a 1968, jiní USA navštěvují, nebo tam studují a pracují. Američané zase studují a pracují u nás. Oni mají doma "Velkou parcelu"a my zase "Velkou historii", budeme se mít o čem bavit.
V rámci klubového večera 28. března 2007 v nových, velmi stylových prostorách klubu CI-5 proběhne ustanovení Česko – Amerického klubu. Večer je hudebně věnován bluegrassu, old swingu, western swingu, ve špičkovém podání skupin SUNNY SIDE a ROWDY RASCALS s mistrem houslí Jiřím Králíkem.

Pevně věříme, že ti, kteří se rozhodli strávit večer v klubu CI-5 pouze pro hudební zážitek, budou tolerantní i v okamžiku, kdy bude čas na podiu věnován ustanovení Česko-Amerického klubu, který se v budoucnu bude částečně dělit o klubové prostory s klubem CI-5.

Ustavující výbor Česko – Amerického klubuPOZOR! POZOR! POZOR! 
Neděle, únor 4, 2007, 10:13 PM
Ač mnozí nevěřili, Klub CI-5 pokračuje třemi slavnostními večery.
Klub se otevírá úderem 18,oo hodin 6,oo PM
Oficiální program začíná 20,oo hodin 8,oo PM
Klub se zavírá úderem 02,oo hodin 2,oo AM

27.března – úterý od 20,oo hod 8,oo PM

Slavnostní křest nových klubových prostor za podpory Pete Kaplana, Viktora Sodomy a skupiny MEFISTO a mnohých kmotrů.


MEFISTO v klubu Olympik. Odleva:
Jiří Dospěl, František Kopal, Viktor Sodoma, Petr Kaplan a Oto Jahn.
Foto: Z. Thoma, 1966

http://www.volny.cz/mefisto-rock/

28.března - středa od 20,oo hod 8,oo PM

Večer bluegrassu, western swingu a old time muziky, spojený s ustavením Česko-Amerického klubu jakožto nového sesterského projektu klubu CI-5.
Své hudební mistrovství vám předvedou Jirka Králík


a ROWDY RASCALS. http://www.fiddlegeorge.com/


A neméně slavní SUNNY SIDE. http://sunnyside.cz/


29.března – čtvrtek od 20,oo hod 8,oo PM

Večer skalních příznivců atmosféry klubu CI-5 se skupinou PABĚRKY a Marko Čermákem.
http://www.gwcheb.cz/paberky/


Srdečně vás zve J.K.Brabánek a Dana
Toto pozvání je pro členy klubu současně povolávacím ROZKAZEM.


Rezervace na tel: 603 570 401 – Dana do vyčerpání kapacity klubových prostor.


Reinkarnace klubu CI-5 
Pondělí, leden 15, 2007, 12:53 PM


Vážení přátelé a přatelé přátel klubu CI-5,
dovolte, abychom Vás v dokonalé úctě upozornili, že nastal čas oprášit klubové karty a přehodnotit rodinný rozpočet, za účelem znovuzavedení rozpočtové položky na pravidelnou návštěvu nových klubových prostor klubu CI-5.
Výběr nových reprezentačních prostor klubu probíhal velmi poctivě za přísných podmínek. Sítem výběru neprošel zámek Hluboká ani prostory pražského Rudolfina a to pro nadměrnou zchátralost uvedených nemovitostí. Z akustických důvodů jsme upustili od přestavby bývalého paláce kultury a odmítli veškeré nabídky evropských metropolí, včetně dotací jejich zkorumpovaných vlád.
Laťka byla dána vysoko.
Podmínkou bylo, aby se nový interiér co nejvíce podobal vyvoněnému sklepu na Smíchově. Jen takový prostor je hodný pozornosti inteligentního, moudrého, krásného, neodolatelného a přitom skromného člena klubu CI-5.
Takže muselo být jen otázkou času, kdy nás paprsek prozřetelnosti přivede do sklepních prostor hotelu Globus, který stojí necelých 5 minut od stanice metra Roztyly.
Zde v současné době tým předních světových restaurátorů, podle dochované dokumentace a vzácně dochovaných fotografií ze Smíchova, upravuje interiér do podoby nevšední originality, na kterou je člen klubu oprávněně zvyklý.

Při osobním jednání se zástupci zmíněného hotelu Globus a při jejich vyjímečné osobní
a tělesné zchátralosti, jsme nabyli nezvratného dojmu , že jsme na konci cesty.

Pražské kluby již dlouho čekají na svojí jedničku. Na jednoznačně nejlepší klub v Praze, Evropě atd.Dočkají se v posledním týdnu měsíce března roku tohoto, aby mohly s tichou závistí sledovat naše znovuzrození.

J.K. Brabánek
Vlastní rukou

Místopisné informace na www.hotel-globus.cz

Podrobné informace o zahájení činnosti a programu budou uveřejněné 15. února 2007Budoucí prostory klubu CI-5. V současné době v péči restaurátorů.

Technologie provádění vývrtu pro hmožděnky.Ráže (7,62) TOKAREV.Vstup do klubového sklepa.Venkovní prostor před klubem CI-5.Určeno pro budoucí celosvětové sjezdy.Prostor pro seniory klubu CI-5.Určeno výhradně pro krmení ptactva.Pozorovací prostor(sektor).Určeno pro agenty trapně konkurenčních subjektů.


Zpět Další