Warning: strpos() [function.strpos]: needle is not a string or an integer in /home/ci5.cz/ci5.cz/klub/index.php on line 31
Klub CI5 - Jiří Kunc č.2 na kandidátce Středočeského kraje do parlamentních voleb 9.října 2009
Jiří Kunc č.2 na kandidátce Středočeského kraje do parlamentních voleb 9.října 2009 
Úterý, září 1, 2009, 10:00 PM
Vážení přátelé,
skutečnost, že jsem měl možnost při své životní pouti a řadě rozličných aktivit Vás osobně poznat, považuji za naprostou čest.
Proto cítím povinnost Vás informovat o svém závažném rozhodnutí kandidovat v následujících parlamentních volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.
Ač nejsem členem žádné politické strany, byla mi svěřena důvěra, ve formátu druhého místa na kandidátní listině ve Středočeském kraji, nové politické strany Občané.cz
Zřejmě Vás tato informace překvapí. Mohu Vás ujistit, že nejvíce jsem byl překvapen já sám.
Důvody proč jsem nabídku přijal, jsou dva. Jednak znám dobře a dlouho lidi, kteří Občany.cz zakládali a jsem přesvědčen o jejich morálním kreditu.
Druhým důvodem je pocit čistého svědomí , že jsem pasivně nepřihlížel tomu, čemu se dnes říká vysoká politika, kterou převážně tvoří lidé, kteří ke štěstí potřebují pouze jakýkoliv aparát, jakékoliv strany. Špatně spravují věci veřejné, neefektivně řídí stát a permanentně lžou nám všem.

V dokonalé úctě Jiří Kunc, pro řadu z Vás Brabánek7.Tankový den v Lešanech 29.8.2009 
Pátek, srpen 7, 2009, 11:30 PM


7.Tankový den plakát

18.6.2009 proběhl pietní akt kladení věnců jako vzpomínku na 67. výročí smrti statečných parašutistů u kostela Sv.Cyrila a Metoděje v Resslově ulici v Praze.  
Čtvrtek, červen 18, 2009, 10:00 AMZpět Další